seler

Mimo że powiedzenie „jesteś tym, co jesz” znane jest niemal każdemu, wiele osób nie przykłada dużej wagi do swojego jadłospisu, skupiając się wyłącznie na tym, by zaspokoić apetyt. Tymczasem na prawidłowe funkcjonowanie organizmu ogromny wpływ ma właśnie zdrowe odżywianie. W Rzeszowie, w Pracowni Sztuki Żywieniowej i Terapii Naturalnych, szybko porzucimy złe nawyki i – idąc za wskazówkami specjalisty - zmienimy swój sposób żywienia, a co za tym idzie, jakość życia.

Zdrowe odżywianie w Rzeszowie

Pochodząca z natury, nieprzetworzona żywność to cenne źródło energii oraz atrakcyjna alternatywa dla obfitujących w nasycone kwasy tłuszczowe posiłków. Dzięki właściwie skomponowanym, różnorodnym potrawom, szybko odzyskamy życiową energię i w pełni wykorzystamy swój potencjał. Zdrowe odżywianie w Rzeszowie to wyjątkowa szansa dla tych, którzy chcą jeść lepiej. Dzięki wizycie u dr inż. Natalii Idaszewskiej poszerzymy swoją wiedzę z zakresu racjonalnego żywienia, uzyskamy informacje o popełnianych do tej pory błędach żywieniowych oraz poradę dotyczącą tego, jak zmienić dietę. Zdrowe żywienie w Rzeszowie opiera się na wnikliwych badaniach antropometrycznych oraz diagnozie z języka, wywodzącej się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

Dla wszystkich tych, którzy chcą zmienić swój jadłospis, poprawić zdrowie i samopoczucie. Profesjonalne wskazówki żywieniowe oraz indywidualnie ułożony jadłospis pomogą także osobom zmagającym się z dodatkowymi kilogramami oraz alergiami pokarmowymi. Podstawą zdrowego odżywiania w Rzeszowie jest natura i wszystko to, co może nam zaoferować. Warto odkryć na nowo wyjątkowe smaki i zapachy jej darów oraz poznać dobroczynny wpływ na zdrowie licznych warzyw, ziół i owoców. Racjonalna, urozmaicona dieta to najprostszy sposób na odzyskanie witalności. Warto więc skorzystać z pomocy specjalisty i przekonać się, jak duży wpływ na nasze samopoczucie ma to, co jemy. Zdrowe odżywianie w Rzeszowie warto zacząć współpracując ze specjalistą, który nie tylko posiada doświadczenie i wysokie kwalifikacje w tym zakresie, ale też pasjonuje się zagadnieniami, związanymi z opartą na naturze dietą.

Zdrowe odżywianie w Rzeszowie – dlaczego warto?

Wiele osób nadal ma wątpliwości, czy warto zmienić sposób odżywiania na zdrowszy. Często sobie powtarzają, że skoro do tej pory nie pojawiły się u nich żadne dolegliwości, to nic im nie grozi. Jednak różne dolegliwości mogą pojawić się w każdej chwili i lepiej im zapobiegać. W dodatku zdrowe odżywianie w Rzeszowie naprawdę może przynieść wiele korzystnych zmian. Przede wszystkim pozytywnie wpłynie na sylwetkę i ogólną formę fizyczną. W efekcie poprawi się również samopoczucie, samoocena, a przede wszystkim zdrowie. Warto też pamiętać, że zdrowe potrawy nie muszą być nudne czy niesmaczne. Z naturalnych produktów można wyczarować wiele smacznych posiłków, które z wielką chęcią spożyje każdy członek rodziny. Po pewnym czasie nikt nie będzie chciał wracać do starych nawyków i coraz chętniej poeksperymentuje w kuchni.

Kontakt

ul. Lubelska 13b/120 35-241 Rzeszów
15 piętro, budynek SkyRes
606 526 808